Staňte se partnerem

cc-phoenix

Transcendence obecně prospěšná společnost jako zřizovatel „Centra pro studium a výzkum Zážitků blízké smrti“ je plně závislá na darech od svých přátel a podporovatelů.

Jelikož náš výzkum, na rozdíl od USA, není nijak podporován naší vládou ani Evropskou Unií, nemáme jinou možnost, než požádat Ty, jež naše práce a výzkum oslovuje, o jakýkoliv sebemenší finanční dar, který je pro nás doslova darem z nebes. Jelikož jsme si vědomi toho, že skutečné „duchovní elity našeho světa“  žili také z darů druhých, tak nás tento stav nijak neuráží a nestydíme se za něj.

 

Případným darem se významně, Vy osobně, aktivně podílíte na výzkumu něčeho, co pevně věříme, v budoucnu změní náhled na naše bytí v tomto světě a hodnoty v něm.

 

Jakékoliv dary lze zaslat na náš účet : 115-3432070217/0100

 

Pakli že nám zašlete darem částku 500,- kč a vyšší, stáváte se naším oficiálním partnerem což znamená, že od nás obdržíte :

Originální certifikát o partnerství – jež potvrzuje fakt, že se podílíte na mezinárodním výzkumu Zážitků blízké smrti

 

Pakli že nám zašlete darem částku 1.000,- kč a vyšší, stáváte naším oficiálním klíčovým partnerem což znamená, že od nás obdržíte :

Originální certifikát o partnerství – jež potvrzuje fakt, že se významně podílíte na mezinárodním výzkumu Zážitků blízké smrti

Vstup na všechny akce a přednášky, pořádané naším Centrem, zdarma

 

Pakli že nám zašlete darem částku 1.500,- kč a vyšší, stáváte naším dekorovaným oficiálním klíčovým partnerem což znamená, že od nás obdržíte :

Originální certifikát o partnerství – jež potvrzuje fakt, že se významně podílíte na mezinárodním výzkumu Zážitků blízké smrti

Originální kvalitní tričko s logem našeho Centra a větou na zádech „Smrtí nic nekončí“ ( velikosti M,L,XL – barva bílá + černý text )

Vstup na všechny akce a přednášky, pořádané naším Centrem, zdarma

 

–  pro zaslání certifikátu a popřípadě i originálního trička, prosím pošlete Vaše jméno, korespondenční adresu a telefon na tuto emailovou adresu : posmrtnezazitky@seznam.cz

 

 

V případě větších darů budete zveřejnění v našich oficiálních materiálech a při našich přednáškách. Podrobnosti sjednáme osobně, napište nám na email : transcendenceops@seznam.cz

se-38-1435818860