Jak se zbavit strachu ze smrti

Strach ze smrti je nejvíce rozšířenou úzkostí v naší Západní společnosti. Beze sporu je to tím, že nechceme smrt poznat a radši jí jako něco odporného vytlačujeme na samý okraj veškerého zájmu. Nicméně smrt je pevným základem veškeré spirituality a bez ní bychom nebyly schopni žít zdravý duchovní život.

Individuální konzultace na téma : Jak se zbavit strachu ze smrti

  • Dle mezinárodních zkušeností, zprostředkovaných na základě poznatků  I.A.N.D.S. – International association for Near-Death studies v U.S.A, Vás provedeme nejmodernějšími a nejkomplexnějšími informacemi o smrti a o tom, co je následuje nejspíše po ní.
  • Na základě zkušeností těch, co již prožili umírání Vás seznámíme s důležitými fakty
  • Jednoduše a srozumitelně Vám shrneme dostupné informace o smrti a to včetně poznatků starých civilizací a duchovně-fylosofických směrů jako je např hinduismus či budhismus.
  • Tím, že porozumíte co je smrt, se osvobodíte

Více jak 98% všech osob jež se setkali se smrtí v Zážitku blízké smrti se jí naprosto přestalo bát. Někteří se dokonce na pohřbech svých příbuzných usmívali, což ostatní pohoršovalo, nicméně oni na rozdíl od ostatních  „vědí“ své…….

Cena konzultace – 1.000,- Kč ( Všechny finanční  prostředky získané za konzultace jsou určeny zpět pro studium a výzkum, nemáme ani jednoho zaměstnance, všichni jsme dobrovolníci )

Doba konzultace –  minimálně 120 minut, dle potřeby i více

Konzultaci vede osobně – Marek Frolík, zakladatel Transcendence o.p.s. a Centra pro studium a výzkum Zážitků blízké smrti

Všichni dříve či později budeme čelit smrti, pojďte se na to přípravit

 

Kontaktujte nás prosím na emailu : posmrtnezazitky@seznam.cz

 

 

d0357e0218_74914122_o2