Pomoc truchlícím a pozůstalým

Život každého z nás v tomto světě končí smrtí.

Není to ale smrt ve smyslu ztráty naší existence, ale zřejmě přechod na jinou formu bytí, řekněme zjednodušeně, na jinou vlnovou délku z hrubohmotné na jemněhmotnou formu bytí. Tento fakt, potvrzuje jak mezinárodní výzkum posmrtných zážitků, tak i aktuální závěry z oboru kvantové fyziky.

Pomůžeme Vám překonat bolest z odchodu milované osoby tím, že Vám zprostředkujeme pravdu a poznání.

Pomůžeme Vám pochopit co se stalo. Vězte, že Vaše zoufalství opadne.

Strach ze smrti je nejvíce rozšířenou úzkostí v naší Západní společnosti. Beze sporu je to tím, že nechceme smrt poznat a radši jí jako něco odporného vytlačujeme na samý okraj veškerého zájmu. Nicméně smrt je pevným základem veškeré spirituality a bez ní bychom nebyly schopni žít zdravý duchovní život.

Nabízíme Vám :

Individuální konzultace s truchlícími a pozůstalými

  • Dle zkušeností, zprostředkovaných na základě poznatků mezinárodní organizace I.A.N.D.S. – International association for Near-Death studies v U.S.A, Vás provedeme nejmodernějšími a nejkomplexnějšími informacemi o smrti a o tom, co je nejspíše po ní.
  • Zprostředkujeme Vám poznání jež bylo známo všem vyspělým civilizacím tisíce let a i my k němu nyní spějeme, tedy že existence zřejmě smrtí nekončí.
  • Pokusíme se Vám zprostředkovat svět, ve kterém se Váš milovaný nejspíše nyní nachází
  • Tím, že porozumíte co je smrt, se osvobodíte

Více jak 98% všech osob jež se setkali se smrtí v Zážitku blízké smrti, se jí naprosto přestali bát. Někteří se dokonce na pohřbech svých příbuzných usmívali, což ostatní pohoršovalo, nicméně oni na rozdíl od nás  „vědí“ své…….

Cena indviduální konzultace – 1.000,- Kč ( Všechny finanční  prostředky získané za konzultace jsou použity zpět pro studium a výzkum, nemáme ani jednoho zaměstnance, všichni jsme dobrovolníci )

Doba konzultace – minimálně 120 minut

Konzultaci vede osobně : Marek Frolík, zakladatel Transcendence o.p.s. a Centra pro studium a výzkum Zážitků blízké smrti

 

Kontaktujte nás prosím na emailu : posmrtnezazitky@seznam.cz

 

 

267664-bigthumbnail